top of page
  • Writer's pictureSelin Burat

2020 Yılı Akrep Burcu Astrolojik Yorumu

Gizemli ve gizem seven Akrepler, bu yıl size geçtiğimiz yıldan çok daha fazla eğlence vadediyor. Zodyağın macera, neşe, bolluk ve şanstan sorumlu gezgini Jüpiter iletişim, yakın akrabalar, öğrenim konularından sorumlu 3. Evinizde olacak. Yeni iş bağlantıları, işinize yaracak bir çevre yapmakla ilgili sizi destekleyecek. Yıl boyu kısa seyahatler yapmanız büyük ihtimal. Pr projeleriniz vs var ise bunlar üzerinde konuşup, geliştirme yapmak için tam zamanı. Projelerinizi duyurun ki bununla ilgili yardımcı olabilecek kişiler karşınıza gelsin. Kısa dönemli eğitimler de alabilirsiniz. Üstelik zekanız oldukça kıvrak olacaktır. Size yetişemeyen sevgili adayları teker teker elenecek demektir bu durumda. Yakın akrabalardan gelecek maddi/manevi destek ilişkilerinizi daha içten hale getirecektir. Genel olarak uzun dönemli ilişkilerin insanı bekar bir Akrep için ise dijital ortamlardan edinilecek geçici olduğu düşünülen bir ilişki uzun vadeli bir duruma dönebilir. Çift Akreplerin ise sosyal hayatı hareketlenebilir.

Burcunuz söz konusu olduğunda Uranüs’ü de unutmamak lazım ani aşklar dengenizi bozabilir. Dikkat!

Bu alanda 22 Mart’a kadar Satürn olacağından birtakım gecikmeler, kısıtlanmalar olabilse de sonrasında 1 Temmuz’a kadar Kova burcuna geçtiğinde işler kolaylaşır. Tabii arada pamuk ipliğine bağlı akrabalık ilişkileri varsa onları da temizlemesi beklenir. İletişim şekliniz biraz despot olabilir. Daha yumuşak olmaya özen göstermek iyi olacaktır. 23 Mart-1 Temmuz arasında ise sevgili eli maşalı öğretmenimiz Satürn 4. Evinize yani kökler, oturduğumuz ev, bilinçaltımızda seyahatine başlayacak. Aile içinde yıllardır süren sorunların kökten çözülmesi veya kökten bağların kopması söz konusu olabilir. Evinizde tadilat, yeniden dekorasyon yapmak için iyi bir zamandır. Taşınma da söz konusu olabilir. Ancak hiçbirini aceleye getirmeyin. Sonuçlarını düşünerek hareket etmek bu dönemde çok önemli. Bir de zaten sene sonunda Satürn çok daha uzun bir dönem için bu alana geçecek.

Yengeç/ Oğlak aksında 10 Ocak ve 21 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan tutulmalar, yeni iş bağlantıları, seyahatler, uzun süredir baş ağrıtan hukuki konuların neticeye varması gibi durumlara neden olabilir.

Kalan diğer tutulmalar İkizler / Yay aksında gerçekleşecek. Yatırımların ön plana çıkacağı zamanlar doğru yatırımdan iyi para kazanabilirsiniz. Ortak gelirlerde artış olabilir. Partner terfi edebilir. Kesinlikle finansal riskten kaçınmak gerekli bir zaman.

Venüs 8. Ev konularınız üzerinde ilerleyecek bu zaman zarfında nafaka, ortak mallar, burslar, beklenmeyen geri ödemeler ve gelir kaynaklarında artış olabilecektir. Biraz kıskançlık ihtimali verir. Kısma bi dikkat edin derim. Bu dönem siz tutkulu bir aşk da getirebilir. Venüs retrosu olduğu zamanlarda ise asla bir yatırım işine girmeyin. Paranızı da dikkatli harcayın. Eskilerden bir aşkın tekrar hayatınıza dalmak istemesi olası… Bu arada kıskançlık krizleri ilişkinizi zorlayabilir aman sıkın dişinizi.

Mars ise Koç burcuna geçtiği dönemde enerjiniz artacaktır. Muhtemel spora başlarsınız. Yılın ikinci yarısı kafanızda tasarladığınız projeleri gerçeğe dönüştürmek için ideal olacak. Mars retrosu zamanındaysa spor kazalarına özellikle dikkat edin ve bedeninizi çok fazla zorlamayın. Bir de istifamı basar giderim gibi fevri hareketlerden kaçının. İşte özellikle sinirinize hakim olmanızı tavsiye ederim.

2020 Önemli Astrolojik olayların, retro ve tutulmaların tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

2020’yi nasıl geçireceğinizi, doğum haritanıza göre size özel astrolojik etkileri öğrenmek için buraya tıklayarak danışabilirsiniz.

15 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page