top of page
  • Writer's pictureSelin Burat

2020 Yılı Aslan Burcu Astrolojik YorumuOrmanın tembel kralının, tembellik konusundaki şansı dönüyor, sevgili Aslanlar. Hayat rutinimiz, işimiz, ofiste birlikte çalıştığımız kişiler, sağlığımız gibi konularda şans ve bereketten olduğu kadar abartıdan da sorumlu bakanımız Jüpiter 19 Aralık’a kadar destekleyecekmiş gibi görünüyor.


Bir iş değişikliği gerçekleşebilir. Sağlıkla ilgili olarak daha büyük sorunlara mahal vermeden sorunlar ortaya çıkıp hızla çözülebilir. Bu nedenle düzenli kontrollerin önemli olduğu bir dönemdesiniz, lütfen atlamayın.


Hayat düzeninde olumlu değişiklikler meydana gelmesiyle kilo verme, diyet ve spor konusunda olumlu adımlar atılabilir. Bir şekilde spor yapmaya mecbur olacağınızdan bunu eğlenceli bir şekilde yapmak için yollar bulsanız iyi olabilir.


Bir de bir şekilde oldukça düzenli, derli toplu olmanız gerekebilir. Bir ajanda tutmanız önemli olacak gibi.

Satürn’ de bir müddettir aynı alandaydı 23 Mart – 1 Temmuz tarihleri arası hariç burada kalmaya devam edecek. İşte Satürn’ün olmadığı aralıkta Jüpiter şansını daha iyi çalıştıracaktır. Ama Satürn’ün Jüpiter’le birlikte olduğu zamanlarda kilo vermek ekstra kolay olacaktır. Sağlık ve hayat rutinimizle ilgili disiplin ve şans getirebilirler. Tüm zaman boyunca özellikle mideye, ama en genel sağlığa oldukça dikkat etmek önemli olacak hali hazırda bilimum ağır gezegenler Oğlak burcunda ve sağlık evinizde. Ayrıca bu sene minnak bir evcil hayvan edinmenin tam da zamanı olabilir.

Bahsi geçen Satürn’ün Oğlak’tan çıkıp Kova burcundaki 23 Mart – 1 Temmuz arası hareketi esnasında ilişkiler konusunda ciddiyet gerekecek. Doğru düzgün ilişkiler bir üst seviyeye çıkarken, tam olmayanlar veya bir müddettir sorun yaşayanlar kuvvetle muhtemel biter. İlişkiler konusuna aşk olduğu kadar iş ortaklıklarının da dahil olduğunu söylemek gerek. Kova burcundaki Satürn zamanında ilişkilerin devamı biraz sakin ve özgür olmaya izin vermeye bağlı olabilir. Alma verme dengesine dikkat etmek de yüce gönüllü Aslan burcun için değerinin bilinmesi adına önemli olabilir😉

Yengeç/ Oğlak aksında 10 Ocak ve 21 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan tutulmalar, sağlık ve iş konusunda değişimler ve spritüel konularda şifalanma getirirken aynı zamanda sizden gizlenen bazı sırların açığa çıkmasını sağlayabilirler. Bu dönemlerde yapılacak meditasyon, yoga gibi uygulamalara rahatlatıcı olacaktır.

Kalan diğer tutulmalar İkizler / Yay aksında gerçekleşecek. Yeni bir arkadaş grubuna girmek, hobiler ve aşk veya bebek sahibi olma gibi fırsatlar getirebilir. Hem bir takım oyuncusu olup hem de takımın yıldızı olabilirsiniz.

Efendim Venüs İkizler burcunda ilerlerken arkadaş ortamlarının aranan yüzü olursunuz. Sosyal medya üzerinden gelebilecek arkadaşlık teklifleri ilginç olabilir. Yine bekar Aslanlar, Retro zamanı hariç doğru adayı bulmak üzere farklı adaylarla yemeğe çıkmak iyi olabilir. Ancak Venüs Retro zamanına dikkat etmek iyi olacaktır. Sosyal çevreniz Retro döneminde biraz karışabilir. Sakin kalmak, kendi fikirlerinizle hareket etmek iyi olacaktır. Hayatınızdaki tatlı hanım arkadaşlar her zaman oldukları kadar tatlı olmayabilirler.

Mars dost Koç burcuna geçtiğindeyse Retro zamanı hariç ticari konular, davalar, yüksek öğrenim ve yabancı kültürler seyahat, macera konuları hareketlenir. Retro zamanlarında gecikmeler mümkün. Mars retroyken ilişkiler bir miktar gerilebilir. Belki yalnız seyahatler durumu kurtarabilir.

2020 Önemli Astrolojik olayların, retro ve tutulmaların tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

2020’yi nasıl geçireceğinizi, doğum haritanıza göre size özel astrolojik etkileri öğrenmek için buraya tıklayarak danışabilirsiniz.

10 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page