top of page
  • Writer's pictureSelin Burat

2020 Yılı Başak Burcu Astrolojik Yorumu

Düzeni, organizasyon yeteneği ve her nedense kutsal bakire tanımlarıyla bilinen Başaklar bu sene en fazla da bu tanımlamalarını kaybetme üzereler… Zira şans ve bolluk, bereketten sorumlu bakan Jüpiter 5. Evinizde hem bir yıldız gibi parlarken hem de aşık olmanızı, yeni hobiler edinmeyi belki bir bebek sahibi olma imkanı sağlayabilir. Bir müddettir Satürn’ün de aynı evde ilerlemesi nedeniyle Başaklar hayattan aldıkları zevki kaybetmişlerdi. Zodyağın neşeli çocuğu Jüpiter belki de neşelerini geri kazanmalarını sağlayabilir. Belki bir aşk, belki bir çocuk evinize neşe getirir, ya da hobi olarak yaptığınız bir işte parlayabilirsiniz. Bu arada hemen yeni yılın ardından gelen Satürn Pluto kavuşumu olayları ciddileştirecektir. Her ne kadar şanstan bahsediyorsak da Tabii ki bu tip konularda ciddiyet ve sabır önemli olacak. Özellikle de Satürn’ün Kova burcuna geçtiği 23 Mart – 1 Temmuz tarihleri arası hariç. Pluto- Jüpiter kavuşumu olduğu zamanlar özellikle yeni bir aşk getirebilir.

Satürn Kova burcundayken ise 6. Ev de olacağından hayat rutinimizde, sağlığımız ve işimizde değişikler beklenir. Kilo vermenin kolaylaşacağı bir dönem olabilir. Check-up ların düzgün yaptırılması da önemli olacaktır.

Yengeç/ Oğlak aksında 10 Ocak ve 21 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan tutulmalar, yeni bir sosyal çevre edinmenizi sağlayabilir. Aynı zamanda gereksiz romantik ilişkilerden kurtulmak mümkün olabilir.

Kalan diğer tutulmalar İkizler / Yay aksında gerçekleşecek. Kariyer konularında veya oturduğunuz yerde değişimler beklenebilir.

Venüs, uzun bir süre sosyal statünüzden ve kariyerinizden sorumlu 10. Evde ilerleyerek keyifli bir süreç geçirmenizi sağlayacak. Tabii Retro olduğu zamanlar bu konularda özellikle kadınlardan gelebilecek zararlara, gecikmelere karşı dikkatli ve sabırlı olmak lazım. Retro döneminde iş değiştirmemeye özellikle dikkat etmenizi öneririm. Patronlarla ve diğer çalışanlarla iyi geçinmeye çalışmak da işe yarayabilir.

Mars ise sevdiği bir evde ortak mallar, miras konuları, nafakalar, finansal konularda hareketlilik getirebilir. Tutkular artacaktır. Ancak bu dönemde kıskançlıklara özellikle dikkat etmek lazım Retro olduğunda ise bu konularda yavaşlamak hatta hareket etmemekte fayda var özellikle de ameliyatlardan kaçınmak iyi olabilir. Ayrıca Retro döneminde eski aşklarda birinin geri dönmesi çok olası, özellikle de ten uyumunuzun çok yüksek olduğu biri olabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

2020 Önemli Astrolojik olayların, retro ve tutulmaların tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

2020’yi nasıl geçireceğinizi, doğum haritanıza göre size özel astrolojik etkileri öğrenmek için buraya tıklayarak danışabilirsiniz.

6 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page