top of page
  • Writer's pictureSelin Burat

2020 Yılı Boğa Burcu Astrolojik Yorumu

Sevgili Boğalar, bir müddettir burcunuzdaki Uranüs, rahatımızı bozmakta, bizi en rahat ettiğimiz alanlardan yavaş yavaaş uzaklaştırmakta... İnsanın kendini topraklaması gitgide zorlaşıyor gibi. Ya da dengede durabilmek için sanki sürekli bir hareket halinde olmak lazımmış hissimiz var. Hah işte bu 2020 de devam edecek. Ayrıca Uranüs ve Jüpiter hiç olmadığınız kadar cesur olmanızı sağlayacak.

Zodyağın şans ve bereket timsali Jüpiter, disiplinlisi Satürn, ve süper tutkulusu Pluton bu sene sizi yabancı kültürler, yüksek öğrenim, idealler, ticaret ve hukuki konularda değişime davet ediyor. Bu sene hak yememek özellikle önemli. Ayrıca zannımca tüm sene gezer durursunuz. Biraz yalnız kalıp ilgi alanlarınıza yönelmek isteyebilirsiniz. Tekrar öğrenci olmak çok keyif verebilir.

22 Mart-2 Temmuz arasında Satürn kariyerinizle alakalı konularda sizi terbiye edecek gibi. Biraz zorlayıcı olabilir. Yaratıcılık önemli olacaktır. Bu dönemde bir iş değişikliği gerçekleşebilir. Özgürlüğünüz ve sorumluluklar arasında bir seçim yapmak gerekebilir.

Yalnız Boğalar için alışık olduğundan farklı tipte kişilerle birliktelikler mümkün. Seyahatlerde enteresan tanışmalar yaşayabilirler.

İkizler/ Yay aksında gerçekleşecek tutulmalar yatırım fırsatları sunabilir.

Venüs, İkizler burcunda olduğu sürece ilişkilerde maddi konuları konuşmak hiç olmadığı kadar kolay olacak. Ayrıca bu dönemde cimri partnerlerden uzaklaşan birçok Boğa burcu görebiliriz. Venüs retrosu özellikle maddi konularda uyarı vermekte, retro döneminde harcama ve yatırımları çok iyi analiz edip risk almamakta fayda var.

Mars retrosunda uzun zamandır vedalaşamadıklarınızla vedalaşmak için fırsat bulacağınızı söylemek mümkün (spritüel temizlikler oldukça faydalı olacaktır.) ise hem bedensel hem de ruhsal bir detox yapmak için çok uygun bir zaman.

2020 Önemli Astrolojik olayların, retro ve tutulmaların tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

2020’yi nasıl geçireceğinizi, doğum haritanıza göre size özel astrolojik etkileri öğrenmek için buraya tıklayarak danışabilirsiniz.

31 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page