top of page
  • Writer's pictureSelin Burat

2020 Yılı İkizler Burcu Astrolojik Yorumu

Sevgili İkizler burçları, Zodyağın macera düşkünü yaramaz çocuğu Jüpiter, tutkuların peşinden gitmeyi öğütleyen Pluıto’ya kendi evi olan 8. Ev de katılıyor. Ortak mallar, nafakalar, krediler, borçlarla ilgili destek gelirken bir de bakmışsınız, bağlanmaktan korkmayan tutkulu bir sevdiceğiniz olmuş. Bu dönemde tutkular biraz artacaktır zaten. Miras konularınız var ise bu sene onlar da çözüme kavuşacaktır. Ödenmemekten unuttuğunuz borçları geri toplayabilirsiniz. Beklenmedik paralar da gelebilir. Unutulmuş bir yatırım bu dönemden sonra değerlenebilir. Her ne kadar bu konularda şanslı bir dönem olsa da Satürn etkisiyle bazı zorlanmalar olacaktır. Biraz sabırla hareket etmekte ve harcamalar konusunda çok da açılmamakta fayda var. Kredi sorunlarınız varsa bu dönemde temizlemenin yollarını bulmak kolaylaşacaktır.

Sene sonundaki büyük kavuşumun rüzgârıyla seyahat etmeye hazır olun 😉

22 Mart-2 Temmuz 2020 tarihleri arasında Satürn yüksek öğrenim, yabancı kültürler, ticaret gibi konulardan sorumlu 9. Evinizde olacak bu süreçte bu konularda disiplinli olmak gerekecek.

Oğlak/Yengeç aksında gerçekleşen tutulmalarda (10 Ocak ve 21 Haziran tutulmaları) yeni iş imkanları veya düzenli gelir imkanları bulmanız kolaylaşabilir.

Geri kalan Yay/ İkizler aksındaki tutulmalar ise 7. Evinizde olacağından bekarlara yeni ilişki, mevcut ilişkilere de bir üst seviyeye çıkarma fırsatları getirir. Mesela nişanlı veya birlikte yaşayan çiftler evlenebilir.

Mayıs ayında Ay düğümleri burcunuza geçtiğinde kendiniz yeniden yapılandırmak için bir fırsatınız olacak demek. Öncesinde ruhunuzu güçlendirip ardından bu şifayı dış görünüşünüze yansıtabilirsiniz.

Venüs uzun bir süre burcunuzda bulunacak. Bu dönemde bir an sevgilinin koltuk altına girip kaybolmak isterken kendinizi bulabilirken, başka bir anda ise olabildiğince uzak olmaya çalışacaksınız. Ama işte bu sene öyle uzak ilişki diye bir şey yok! Gerçek bir ilişkiye hazır olun yani. Satürn’ün de 8. Evdeki etkisiyle bu yıl içinde bulunduğunuz ilişkiler daimi olacaktır.13 Mayıs – 25 Haziran arasındaki Venüs retrosu burcunuzda gerçekleşeceği için bu dönemde öncelikle geçmişten gelen bir eski aşık çıkışına hazırlıklı olmak lazım. Normalde hiç birlikte olmayı düşünemeyeceğiniz, pek de size uygun olmayan adaylara çekilebilirsiniz. Bu dönemde bir ilişkiye başlamaktan uzak durun. Bir de lütfen bu dönemde estetik operasyonlardan uzak durmaya çalışın.

Dostumuz Mars Koç burcuna geçtiğinde sosyal hayatınız oldukça hareketlenecektir. Mars retrosu ise dostlarla biraz arayı gerebilir. Fevri karar ve hareketlerden uzak durmak lazım. Bu dönemde eski dostlarla takılmak iyi olabilir.

2020 Önemli Astrolojik olayların, retro ve tutulmaların tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

2020’yi nasıl geçireceğinizi, doğum haritanıza göre size özel astrolojik etkileri öğrenmek için buraya tıklayarak danışabilirsiniz.

17 views0 comments

Recent Posts

See All

Σχόλια


bottom of page