top of page
  • Writer's pictureSelin Burat

2020 Yılı Kova Burcu Astrolojik Yorumu

Süper dönüştürücü bir 2020’ye hoş geldiniz, sevgili Kovalar!

Abartmanın, büyümenin zodyağın en olumlu unsurlarının ve maceranın yöneticisi Jüpiter 12. Evinizde… Biraz kafanızı dinleyip aslında ne istediğinizi bulabileceğiniz Ruhunuzu ve bilinçaltınızı arındırabileceğiniz bir yıl. Spritüel konulara biraz daha eğilebileceğiniz, bir dönem. Sizden saklanan sırları öylece önünüze düşerek ortaya çıkarken bulabilirsiniz.

Satürn 22 Mart’ a kadar özellikle sağlığınıza dikkat etmeye çalışın. Check-up larınızı ihmal etmeyin. 23 Mart-2 Temmuz arasında ise burcunuzu yöneticisi burcunuza geçiş yapacak. Önemli bir zaman olacaktır. Sorumluluklarınızın artacağını söylemek pek mümkün.

Burcunuzda ve karşıt burcunuzda, Yengeç/ Oğlak aksında 10 Ocak ve 21 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan tutulmalarda, Sağlığınız ve iş ortamınıza dikkat etmeniz gereken zamanları anlatırlar. Günlük rutininiz değiştirmeniz gerekebilir. Belki bir ev hayvanı alabilirsiniz. Mevcut hayvanınızın sağlık sorunlarına karşı hazırlıklı olmalısınız.

Kalan diğer tutulmalar İkizler / Yay aksında gerçekleşecek. Olumlu değişimler bekarlara yeni bir aşk, evlilere bir bebek veya yeni bir hobi getirebilir. Kendinizi gösterme fırsatları da çıkacaktır. Yeni dostlar da hayatınıza girebilir.

Venüs, uzun süre 5. Evinizde kalacak. Bu arada kalp atışları bayağı hızlı olur. Aşk hayatınız hareketlenir. Yeni hobiler edinebilirsiniz. Venüs retrosu esnasında özellikle ilişki sorunlarına dikkat etmenizde fayda var. Aldatmalara dikkat edin. Eskiden birinin çıkıp iki kişi arasında gelmenizse süper olası.

2020 Önemli Astrolojik olayların, retro ve tutulmaların tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

2020’yi nasıl geçireceğinizi, doğum haritanıza göre size özel astrolojik etkileri öğrenmek için buraya tıklayarak danışabilirsiniz.

23 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page