top of page
  • Writer's pictureAlize Dosdogru

26 Aralık Güneş Tutulması Burçlara Göre

26 Aralık 4 ° Oğlak burcunda gerçekleşen Yeni ay, içerisinde bir güneş tutulması barındırıyor. Genellikle yeni ay etkileri için 15 gün diyoruz oysa bunun etkisi 6 ay ile 1 yıl içerisinde değişecek diye düşünebiliriz. Jüpiter’in olumlu rüzgarını arkasına katmış bir tutulma hayatlarımıza olumlu etkilerini yansıtacak. Mutluluk, iyi niyet, şans, kişisel gelişim, seyahatler konularında güzellikler getirmesini bekliyorum. Uranüs’ten gelen olumlu açı ise beklenmedik olumlu değişimler ve heyecan yaratacak. Beklenmedik şans kapılarının aralanması, haritanızda tutulmanın gerçekleşeceği evlerin sembolize ettiği alanlara yansıyacak. Yükselen burcunuza göre yorumları okursanız tutulmanın size etkisini daha belirgin görebilirsiniz.

Özellikle üzerinde ciddiyetle çalışılmış konular meyvelerini verecektir. Amaçlarımız belirlediysek üzerinde çalışmak için azim verecek bu da bizlere başarıyı getirecektir. Bu yolda zaman zaman zorlayıcı insanlarla karşılaşmak olası, onu da siz yönetirsiniz artık…

Bu tutulma, yani çoğaltılmış yeni ay etkisi, bize amacımıza giden yolda uzun zamandır ihtiyacımız olan geniş ve temiz bir görüş açısını sunuyor. Bu yolda rahatça ilerlemek için yolu da temizlemeye yardım etmek işleri kolaylaştırabilir. Sizleri benimle birlikte kullanmadığımız eşyaları dolaplarımızdan, bizi zorlayan dostları hayatımızdan, miyadı dolmuş dosya ve projeleri hem aklımızdan hem de masaüstümüzden silmek ve hatta yılbaşı öncesi bir de bedensel detoxa girmeye davet ediyorum. Tam zamanı gerçekten…


Aşağıda burçlara göre güneş tutulması etkilerini bulabilirsiniz.

Koç Burçları

Mevcut işiniz ile ilgili bir değişim gelebilir, işi büyütebilirsiniz. Yeni iş kurabilirsiniz. Çalışan ve emek verenler için karşılığını alma zamanı. Terfi de etmek mümkün.

Boğa Burçları

Yabancı kültürlerle ilgili bir gelişme olabilir. Yurtdışına taşınabilir. Yabancılarla iş yapmaya başlayabilirsiniz. Seyahat kararı almak mümkün. Yüksek öğrenim için yapacağınız başvurular kabul olacaktır. Süregelen davalar için olumlu gelişmeler olması beklenir. Bir yabancı dil öğrenmenin tam zamanı.

İkizler Burçları

Başkalarından gelecek paralarınız var ise bunları alabilmek için fırsatlar olacaktır. Miras, kredi, nafaka konularında olumlu gelişmeler olması beklenir. Yakınlardan birinin ameliyatı olumlu sonuçlanabilir. Okült konular veya astroloji gibi konularda bir eğitime başlayabilirsiniz.

Yengeç Burçları

Yeni ilişkiler, ortaklıklar gerçekleşebilir. Mevcut ilişkiler bir üst seviyeye taşınabilir. Mevcut partner var ise yurtdışından bir fırsat bulabilir.

Aslan Burçları

Yeni bir işe başlayabilir, uzun süren iş sıkıntısından kurtulabilirsiniz. İşiniz var ise işle ilgili olumlu gelişmeler beklenebilir. Yeni bir hayat düzenine başlamanız mümkün. Rejime girenler çok ciddi kilo verebilirler. Spora başlamak ve çok başarılı olmak mümkün. Yeni bir evcil hayvan da edinebilirsiniz.

Başak Burçları

Aşk evinizde gerçekleşiyor. Bekarlara yeni bir aşk getirebilir. Evli çiftlere çocuk getirebilir. Yeni bir hobiye başlamak için ideal zamandır.

Terazi Burçları

Evinizle ilgili büyük değişimler vadediyor. Aile sorunları çözülebilir. Hatta ç.özümden kaçmak için evinizi değiştirebilir. Belki de yurtdışına yerleşebilirsiniz.

Akrep Burçları

Sosyal medya konularında büyük başarı elde edebilirsiniz. Halkla ilişkiler, pazarlama konularında bir işe başlamak mümkün. Kısa seyahatleriniz olabilir. Arkadaş çevreniz genişleyebilir.

Yay Burçları

Parasal konularda önemli bir zamana giriyorsunuz. Çalışmanızın karşılığını önümüzdeki dönemde finansal olarak alabileceksiniz. Yatırım yapmak için iyi zaman

Oğlak Burçları

Zor zamanlarda bir nefes almak için fırsat verecektir. Üzerinde çalıştığınız konularda olumlu gelişmeler beklenir. Sıkıştığınız konularda yardım gelir. Mevcut ilişkiniz gelişecektir. Eğer ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki başlayabilir.

Kova Burçları

Sağlıkla ilgili bir sorununuz var ise şifalanma beklenir. Hiç beklenmedik anlarda korunduğunuz hissine kapılacağınız yardımlar alabilirsiniz. Spritüel konularda bir eğitime başlayabilirsiniz.

Balık Burçları

Sosyal çevrenizin büyüdüğü ve gelirlerinizi arttığı bir döneme giriyorsunuz. Derneklere üye olabilirsiniz. Çalışmalarınızın karşılığını alacağınız bir dönem olacaktır.

 

11 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page