top of page
  • Writer's pictureAstrogezenti

Beni en çok Mutlu eden 5 şarkı

Farklı farklı türlerde müzik dinlemeyi seviyorum. Beni keyiflendiren 5 şarkıyı sizlerle paylaşmak istedim. Belki siz de iyi hissetirirler :)


1. La donna è mobile - Verdi'nin Rigoletto operasından, ben Pavarotti'nin sesinden dinlemeyi severim. "Kadın kısmı oynaktır." şeklinde ilerleyen süper eğlenceli bir aryadır. Nedense makarna yaparken şarap eşliğinde dinlemekten pek hoşlanıyorum. Tabii makarna ve şarap da keyif getirici öğelerden... Bu üçlü ortadaysa bilin ki ya gerçekten çok mutluyum ya da gerçekten mutlu hissetmeye ihtiyacım var.

2. I Got You (I Feel Good)”- James Brown'un adı üstünde, yerinde duramayan şarkısı hakikaten insanı neşelendiriyor.

3. Koop Island Blues - Koop bu şarkı bana tatlı bir yaz akşamındaki esinti gibi, insana herşey çok güzel olacak hissi veriyor.

4. Happy - Pharrell Williams'ın şarkısı klişe oldu ama kabul edin çok eğlenceli... Hem adıyla müsemma diye bir şey var :)

5. Dedikodu - Levent Yüksel - konsept itibarıyla tadına doyum olmaz şarkı sözle Orhan Veli, can evinizden yakalıyor, sezen ablamız bestelemiş, levent abimizin yanık sesi de bir iyi geliyor ki tadından yenmez...7 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page