top of page

Jennifer Aniston -Brad Pitt Tekrar Biraraya Gelirler mi Dersiniz?

Brad Pitt & Jennifer AnistonUzak ara tüm zamanların en şahane adamı olarak niteleyebileceğim, Brad Pitt.😍 SAG ödüllerinde Jeniffer Aniston’u tutup gözleri düşürerek nolur gitme bakışının ve kadıncağızın kaçış hareketinin bende yarattığı heyecana dayanarak konuyu astrolojik açıdan incelemek istedim.🥰🥰🥰

Jen ve Brad diyeceğim bundan sonra çok uzun zira.


“Her ne kadar seni ödül alırken heyecanla izlese de yanına gelse de düşme Jen”, demek istiyorum. 😂 Sonra “amaaan be Jen bi daha mı gelicez dünyaya adam da Brad Pitt” demek istiyorum. 🙈🤷‍♀ Duygular şelale yani bende 🤦‍♀ Benim başıma gelse ilk hareket whatsapp kız grubuma mesaj atıp “biriniz tutun beni ben tutamıyorum çünkü kendimi” yazmak olurdu. 🤣🤣🤣( ve umarım kimseler tutmaya kalkmaz beni)


Şimdi bu iki güzel insanın haritalarına bakalım mı?


Jen, Kova burcu kadını, Brad ise Yay. En kolay uyum konusunda tutturmuş durumdalar. Öz benlikleri, karakterlerini sembolize eden gösterge burçları. Biri hava grubu, biri ateş. Hava, ateşi yakar. Zaten sanki bir yakma hali vardı dün gece ödül almasını izlerken de.


Yükselenler, de uyumlu yine biri hava biri ateş. Yani davranış şekilleri de birbirlerine uyum gösterecektir.

Bir ilişki için en önemli göstergelerden birine sahipler. Brad’in Venüs’ü, kadın anlayışı, Jen’in Mars’ına, erkek anlayışına, uyumlu açı yapıyor. Yani tam olarak birbirlerinin aradıkların kadın ve erkek olduklarını düşünürler. Tutku göstergesi. Ve dahası kadının Venüs’ü ve adamın Mars’ı arasında da sert bir açı var. (işte bunda işler biraz karışabilir.)


Jen’in Ay’ı, Brad’in Güneşi’yle kavuşum halinde. Zaten bütün olayın en kilit açısı da bu. Çiftler için anlayış getirir. Güzel bir çiftin göstergesi denilebilir. Ama tam ayrıldıkları zaman 2004 açı Pluto’dan sert bir transit alıyor. Ve değişmek dönüşmek zorunda kalıyorlar. Aslında burada bir çocuk olsaydı. Sanıyorum işler bu durumu gelmeyecekti. Çünkü ay, anneyi, güneş de babayı sembolize eder aynı zamanda. Bu açı bir transit aldığında kendilerini anne ve baba olmaya dönüştürselerdi ilişkileri de dönüşecek ve kuvvetle muhtemel devam edecekti.


Bu yetmezmiş gibi 2004 yılında Satürn, Brad’in oğlak dizilimi üzerinden hayatına bir düzene koyması üzere sert bir geçiş yapıyor. Adam bildiğiniz çocuk istemiş yani. Bu arada Jen de transiti Venüs’üne gelecek şekilde yaşıyor. Yani duyguları değişiyor. Büyük hayal kırıklığı. 6. Evindeki transit hayat rutinini değiştirmesini söylüyor. İşte mesela çocuk onun rutinini de ciddi anlamda değiştirirdi. Ve muhtemel evliliği de kurtulurdu.


Gerçi Jen, kova burcu yani sabit burç, üstelik hava grubundan bir karakter. Sabit burç dediğim dedik. Hava isyankar, kendi fikri var. İnatçı. Üstelik Güneşi, Mars’ına kare yapıyor. Bu da karaktere biraz daha enerji verirken sertlik de katıyor. ( bildiğiniz kavgacı da kız takımı olunca sert mert idare ediverin işte) Üstelik de değerleri, sahip oldukları vs. malı mülkü çok çok değerli. Bir hayat yaratmış ve onu kendi kurallarıyla yaşamayı istiyor, diretiyor. Kendi seçtiği, istediği hiçbir şeyi bırakmayacaktır. Burada sanırım kariyerini seçmiş (Mars 2. Evde sahip olmak için çalışıyor). Aslında para ve lüks le aklı çalınabilir. Valla kendisine ne yetmemiş anlamadım. Bir de kadın çoook zeki Merkür Kova burcunda ve çok fazla açısı var, ama işte hızla fikir değiştirmesi de bir sorun olabilir. Diğer harita öğeleri de göz önünde bulundurulduğunda, kesinlikle bir şey olacaksa o istediğinde ve istediği şekilde olmalı yani. Haritada önemli yerlerdeki önemli sabit yıldızlar da kendisine bir kötü olayın ardından önemli şöhret, mal mülk vadediyor.


Bu arada Brad, tutkulu bir aşık olmalı, pek yerinde de durmuyordur zaten yay burcu. Mars Uranüs açısı, özgürlüğüne düşkünlük verecektir. Zaten Yay burcu iyice durum karışabilir. Tabii burada 2. Evdeki toprak vurgusunu atlamamak lazım. Para bu beyefendi için de çook önemli. Enerjisi çok yüksek. Sabırsız. Kendine oldukça yeterli ve güvenli ( o olmiicak da ben mi olucam diyenleri duyar gibiyim) ama valla gezegen ağırlığı ilk çeyrekte olduğunda böyle söyleriz. Hayal gücü çok kuvvetli. Ama aklı zaman zaman karışabilir, aklındakileri açık etmek istemeyebilir. Hepsinin ötesinde Oğlak burcundaki stelyum( çoklu gezegen kavuşumu) yüzünden sosyal statü, prestij çok önemli olacaktır. Hatta Venüs de Oğlak burcunda bu mahalle baskısı kısmı önemli olacaktır. Mesela çocuk isteme nedeni bile bu olabilir. Yine Oğlak burcundaki Venüs biraz sevgilisi için kısıtlayıcı olmasına neden olabilir. Şöyle yap böyle yap söylemlerini de Jen yememiştir yani.


Tabii Jen in şanssızlığı, tüm bunları yaşarlarken hem yükseleni hem de Venüs ü yengeç burcu olan anaç Angelina ile kocasının yollarının aynı film de kesişmesi. Bir de en acı olan Jen, Nicole Kidman oynayacakken onu kıskanmış ve Angelina gelince rahatlamış. Ne pişman olmuştur ama, poff yani allah düşürmesin.🙈


Tabii burada yine Satürn’ün de etkisini unutmamak lazım ilişkileri 7 yıllık, bittiği zaman. Satürn döngüleri zayıf olanı hep kopartır. Hepsi bir arada, bu iki güzel insan ayrılmışlaaar. 😔


Ayrıca hakikaten söylemeden geçemeyeceğim. Bu iki güzel insan 29 Temmuz 2000 senesinde evlenmişler. İnsaf o kadar ünlüsünüz hiç mi bir astroloğa danışmadınız. Böyle günde evlenilir mi ya?


Satürn Boğa burcunu son derecesinde ki dilerim kimselerin haritasında bu derece bulunmasın. Üstelik de yükselenin yöneticisi kendisi. Venüs- Uranüs karşıt halde ani duygusal değişimler yaratabilir. Gerçi ciddi bir çekim de yaratır ama zaten çekim olmasa evlenmeyecekler. Güneş kendi burcunda ama sıkışmış bir halde kendini ifade edemiyor. Böyle durumlar gizli saklı olaylara bu ilişkide ise Angelina’ya delalet eder. Bir de neredeyse evliliğin gezegenleri stelyum olmuş Brad’in stelyumuna karşı durmuş. Durum ondan kaynaklı görünse de burada Jen’den kaynaklanan huysuzluklar da olması kaçınılmaz.


Sen sen ol ey okur, evlenmeden önce bir sor! Bu ne yahu, mis gibi ilişkiyi, beter evlilik tarih ve saat seçimiyle perişan etmişler.😱 #ilişkiastrolojisi #sinastri #astroaşk


Şimdi bu ikili yine beraber olur mu? Neden olmasın tam ayrıldıkları zaman ki gibi Satürn yine Brad’ciğimin tepesinde. Bu kadar ilişkiden sonra Jen’de sinirini kontrol etmeyi öğrenmiştir. Muhtemel. Onunda Satürn ve Pluto 7. Ev ilişki evine kare yapıyor. Olasılıklar yüksek gibi ne dersiniz. Olur bence…🥰

Yorumlarınız beni mutlu eder.Sevgiler


960 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page