top of page
  • Writer's pictureSelin Burat

Mars Balık Burcunda- Hayaller İçin Savaşma Zamanı
Mars 27 Haziran’a kadar Balık burcuna giriyor. Balık , uyum kabiliyeti yüksek, duygusal, zodyağın en sulu gözlü ve maneviyatı yüksek burcu. Hayallerin, empatinin ve hayalgücünün idealist burcu. Biraz değişken bir ruh haline sahip tabii.😂 Şefkatli bir burç. Ama bugünün konusu olan asıl oğlan Mars, bu burçta olmaktan pek hoşlanmıyor. Atak, hızlı, tepkisel gezegen Mars. 🔥 Balık burcuna geçtiğinde birden bire duygularımızla motive olacağımız bir zaman geldi demek. Bir de hayaller arasında pek de hareket etmeyen Balık burcunda hareket tanrısının halini düşünün. Bir “yapayım” diyorsunuz enerji yükseliyor, sonra Balık aklı “amaaan” deyiveriyorsunuz. 🥴 Hiç kolay değil… 🙄 Yani yapma isteği de bir gelir bir gider, dalgalanır. Duygular yükseldiğinde iyi de, dibe gittiğinde pek sıkıcı olur yani. Bir heyecan gelir sonra hafif bir depresyon… Birkaç hafta idare edeceğiz.🤷‍♀️


Aslında enerjimizin yükseldiği zamanları kullanabilirsek hayalleri gerçekleştirmek için önemli adımlar da gelebilir. 👊 Balık burcunun hayalleri genişleten tarafıyla, onlar için savaşan Mars şahane bir iş çıkartabilirler. 😍Mars balık burcundayken kendimizi daha duygusal, hassas, önyargısız, işbirliğine temayüllü, kültürlü, rafine ve ilgili biri olarak ifade edebiliriz.


Artan hassas duygular sevdiklerimize karşı daha anlayışlı olmamızı sağlayabilir. Daha derinden birbirimiz tanıma fırsatları getirebilir. 🥰 Hazır Merkür İkizlerdeyken güzel bir iletişim bizi bekleyebilir.


Bir çok gezegen aynı anda geri hareketine başladı, bu #karantina sıkıntısı, #korona korkusu içerisinde aslında Mars’ın agresif titreşimler yerine biraz daha sakin bir hava yayması aslında iyi bile olmuş olabilir. Tamam biraz atalet verecektir ama öfke de azalır.


Neler bizi harekete geçirebilir. #Mars, #Balık burcundayken hayaller, idealler, ilahi konular, ilahi aşk veya acı çeken/ yardıma muhtaç birileri bizi harekete geçirebilir. Merhamet duygusu en yüksek burç Balık.

Mars’ın haritamızda hareket ettiği alanda güvensizliklerimizin veya bilinçaltı tepkilerimizin köklerini bulma fırsatımız olabilir. 🤔 O alan için bizi motive eden yerleri bulabiliriz. Neye öfkeleniyoruz ve neden öfkeleniyoruz o alanda bulmak için bir fırsat da olabilir. Bu transit sırasında yüzleşmelerden hoşlanmayacağız. O nedenle tam olarak çözülür denemez ama en azından sıkıntıları tespit etmek mümkün.


Dikkat dağınıklığı da çok mümkün, kendinize yüklenmeyin yani “noluyor?” diye. 🤯 Ama yaratıcılık artacaktır. Üstelik başkalarına yardım etme, başkalarını yerine kendimizi koyup empati yapma ve ona göre bir hareket şekli belirlemeler çok olacaktır.


13 Haziran da Balık burcunu yöneticisiyle kavuşacak Mars pek sevimli bir etki getireceğini düşünmüyorum. Kafa bulanıklığı geleceği kesin. Karar vermek vs zorlaşacaktır. Hedeflerinizi önceden belirlemiş olmak ve belirlenmiş hedefler doğrultusunda ilerlemek iyi olacaktır. Bu dönemde ilişkilerde dürüst olmaya özen gösterilmesini tavsiye ederim zaten Venüs geri gidiyor, başımıza iş almayalım. Ayrıca bu tarihten +-3 gün içerisinde aldaltılma - aldatma yalanlar kandırılmalara dikkat etmekte fayda var.⚠️

Yükselen Burcunuza göre Mars Balık burcunda sizleri nasıl etkileyecek.

Haritanıza göre detaylı bilgi almak isterseniz danışmanlık için tıklayabilirsiniz.


Koçlar

Mars sizin yönetici gezegeniniz, dolayısıyla tüm özellikleri; rekabet, savaşçı karakter, cesaret, girişkenlik hepsi sizde var. Oysa Balık sizin gibi tek tabanca bir karakter değil daha ziyade takım insanı, üstelik tam olarak ne istediğini de pek bilmez yani. Bu dönem biraz daha takım oyunu oynama zamanı, üstelik öyle takım oyununda gol pası verdim diye tebrik falan da beklemeyin. Kızarsanız söylenmeye başlarken bir dilinizi ısırın. 🤐 Bu zamanın ödülleri sonradan alınacak ödüller. Çok güçlü olduğunuz bir zaman değil. Temmuz’u güçle karşılamak için biraz kendinizi azıya alma zamanı. Kendinizle ilgilenin. Spritüel taraflarda çalışmaya çalışın zaten evdeyiz, evde kalın, kendinize yaklaşın.

Boğalar

Gelecek hayalleri aklınızı alıyor bu zamanlarda. Dostlarla bir şekilde bir araya gelmek için oldukça fazla vakit ayıracaksınız gibi duruyor. Bu arada yanlış anlaşılmalara, belki atışmalara dikkat etmenizde fayda var. Hayalleriniz üzerinde çalışmak için iyi zaman, ayrıca toplum yararına derneklerde bir takım yardım projeleri de üretebilirsiniz. Hem hep birlikte çalışılan projeler daha verimli olacaktır, aslında sizin genel yönetici tarzınızı bir kenara bırakmanızı görmek de enteresan olabilir bu zamanda. Enteresan olabilir, bir başkasına yönetici olması için destek vermek, deneyin bence😉

İkizler

Kariyeriniz ve toplumdaki yeriniz, imajınız gibi konuları yükseltmek için çalışabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın görünür hale geleceksiniz. Dolayısıyla hareketlerinize dikkat etmeniz iyi olabilir. Balık burcunda hedef koymak için yeterince hayal gücünüz aktive olacak bunu kullanmalısınız. Gelecek hayallerinizi ve hedefleriniz tekrar belirleyin. 💪 Aklınıza çok fikir gelir en iyisini seçip o doğrultuda ilerlerseniz başarı peşinizden gelecektir.

Yengeçler

Seyahat edebilseydik hayallerinizdeki yerlere gitmenin tam zamanı olurdu, ama kısmet, belgesel izlemekle yetinmek gerekiyor bu ara. Zihninizin ufuklarını genişletmek için tam zamanı denilebilir, o nedenle alabileceğiniz kadar etrafınızdaki insanlardan öğrenmeye çalışma zamanı. Yeni bir dil veya yükseköğrenimle ilgili bir girişimde bulunabilirsiniz. Online eğitimler için de uygun zaman. 👩‍💻 Sırası gelmişken benim Kişisel haritanızı anlama veya sevgiliyle ilişkiyi anlamak için olan ilişki astrolojisi eğitimlerini de ayrıca tavsiye ederim. 🥰🥰🥰 Her ne kadar özgüven de artışlar da olsa evde kalmaya devam sevgili Yengeç..

Aslanlar

Aslında bu oldukça libido arttıran bir transit, sevgili Aslan. Umarım evde yalnız değilsindir. 🔥 Yakınlaşmak için istek oldukça artacaktır. Ama Mars da Marstır yani minik atışmaların büyümesine izin vermemek gerek. İşler hali hazırda zorluysa asla zorlamayın zira patlayabilir. 🤐 Hımmm bir de ortak mallar konusu var, o kısma da bir hareket geleceği kesin. Krediler, nafakalar, sigorta paraları gibi konularda bir gelir yaratılabilir. Yalnız özellikle 13 Haziran civarında kredi, borç vesaire işlerine girmemenizi tavsiye ederim.⚠️

Başaklar

Mars ilişkiler evinizde sevgili biraz dominant gibi görünüyor. Kavgalardan uzak durmak ilişkinin bekası için iyi olacaktır. 😍 Ama ilişkide bir eşitsizlik durumu var ise bu sizi rahatsız ediyor ise o zaman Mars Balıktayken sesinizi çıkartmak çok da zor değil, bunu dile getirmenin tam zamanı. Bu rağmen ilişkiler ortada buluştuğumuz zaman en iyi haline geliyor. ( çok gaz verdim, valla bi korku geldi, son cümle ondan😂)

Teraziler

Çok fazla yapılacak iş olduğu gerçeğiyle yüzleşebilirsiniz. Aslında işleri halletmek için oldukça iyi bir zaman denilebilir. 🏃‍♀️ Ofiste biraz gerginlikler de olabilir, ama alttan almak onların bakış açılarını da dinlemeye gayret edin. Bu arada sporunuza, beslenmenize dikkat edin. Sporla stresin üstesinden gelmeye çalışmak en iyisi olacaktır. Kazalara falan da dikkat iyidir.

Akrepler

Aşk zamanı, Venüs retrosu başladığı için konuya dikkat lazım. 😍 Devam eden aşklar iyidir. Onlara devam tabii tansiyon arada artabilir. Ama yeni gelenlere dikkat en azından geçici olabileceğini bilin yani. Aslında en iyisi yeni hobilere yönelmek olabilir. Yaratıcılığınız oldukça artabilir. Her alanda fayda diyelim. Ayrıca var ise çocuklarla ilgilenmek bu ara sinirlerinizi zorlayabilir. Yazık onlar da evde kaldılar ne yapsınlar sıkılıyorlar. 🙏 Öyle düşünün.

Yaylar

Hooop evdesiniz canım. Ev ve aile cenahında stres seviyesi biraz artabilir. Bundan korunmak için ev içi dekorasyon değişikliklerine gitmenizi önereceğim. Özel hayatınız ve evinizin ortamını sizi daha huzurlu ve rahat bir hale getirmek üzere düzenlemek bu dönemde iyi olacaktır. Bu dönem ayrıca geçmişle ilgili bir takım olayların tekrar canlanmasına canınız sıkılabilir. Evde kalıp, zamanınızı verimli geçirmenin tam zamanı.🏡

Oğlaklar

Haziran 27sine kadar oldukça hareketli bir iletişim trafiğiniz olacaktır. İşle ilgili yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Sürekli bir koşturmaca halinde olabilirsiniz. 🏃‍♀️Telefonlar, mailler su gibi akacaktır. Sinirlerinize hakim olup, sivri dilden kaçınmanızı öneririm. 🤐 Minik detayların sizi sinirlendirmesine izin vermeyin. Siz uzun vadeli hedeflerinize bakın. Ayrıca öğrenmek, özellikle online eğitimler için tam uygun zamandasınız. Sizi hemen profilimdeki eğitimlerden birine yazılmaya davet ediyorum. Kişisel haritanıza temel bir giriş sağlayan veya ilişkinizi anlamanızı kolaylaştıran ilişki astrolojisi eğitimleri. 🥰🥰🥰

Kovalar

Maddi konularda yaratıcılığınız artabilir. 💸Tabii beklenmedik giderlere de sinirlenme durumunuz da olabilir. Ama gelirlerinizi arttırmanın yaratıcı yollarını bulmak için fırsatınız var diyebiliriz. Gelir arttırmak amacıyla hırsla çalışma potansiyeliniz de var. Cimrilikten kaçının. Birinin ihtiyacı var ise paylaşmak bir şekilde çoğaltacaktır.

Balıklar

Mars’ın burcunuza girişi en çok size yarayacak. İstekleriniz gerçekleştirmek için bu enerjiden faydalanın. 🤗 Egonuzu ortaya koymak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yürü be Balık…👊


70 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page