top of page
  • Writer's pictureSelin Burat

Yükselen Akrep Burçları ve Akrepler· Evinizde değişimler, aidiyet duygusu yaratımı

· Geçmişten gelen travmaların çözülmesi

· İşle ilgili değişim


Yükselen Akrep burçları için Satürn 22 Mart’ta kişisel doğum haritalarında 4. eve geçiş yaptı. Bundan önce bu alandan geçişi 26 yıl önceydi. Daha önce de belirttiğim gibi Satürn bir şey kurmak, sistem oturtmak ve disiplin ile ilgilidir. Bu dönem evimizi, aile bağlarını genel yaşam biçimimizi hatta bir nedenle de kariyerimizi düzenleme üzerine disiplinle çalışma zamanıdır.


Uzun vadede size hizmet edecek olanı bulmanın tam zamanıdır. Bu ev sizin köklerinizi, geçmişten getirdiklerinizi geleneklerinizi sembolize ediyor. Satürn ise yenilenme, gelecek gibi konuları sembolize eden Kova burcunda. Hayatımızda olan her şeyle ilgili sorumluluk almamızı isteyecektir. Belki aileden gelen otoriteyi yıkıp kendi üzerinizde kendi otoritenizi kurmanız gerekecek.

4. ev güven duygumuzu da sembolize eder, bu nedenle gelecek için makul ve işleyen planlar yapmak bu dönemde elzem olacaktır. Yaşadığınız ev sizin için uygun ise bir dekorasyon yenilemesine gitmek, bulunduğunuz erde iyice köklenmek bu dönemi kolaylaştırabilir. Eğer değilse arzu ettiğiniz yere taşınmanız için fırsatlar elde etmeniz mümkündür. Neticede aidiyet duygunuzun gelişmesi gerekiyor.🏡

Aynı zamanda Satürn bu geçişte geçmişten gelen aile travmalarının çözülmesine veya çözümlenmesine de vesile olabilir. Aile konuları her durumda önümüzdeki 2,5 yıl boyunca konunuz olacak diyebiliriz yani. 👨‍👩‍👧Hatta tüm ellenmemiş duygusal bagajınızı bu yıllara boşaltıp, ilerleyen yıllara hafifçe devam edebilirsiniz. İç huzuru sizindir sevgili dostum!


Bu dönemde iş konularında gelişmeler sorumluluk artışları, değişimler, terfi söz konusu olabilir. Burada önemli olan içinde bulunduğunuz kariyeri siz mi kontrol ediyorsunuz, planınız dahilinde mi gelişti ve memnun musunuz? Değil ise değişim gelecektir. Kendi işinizi de kurabilirsiniz. Hatta Satürn buradan geçerken evden çalışmayı özellikle destekler yani karantina günlerinin şanslısı sizsiniz sevgili Akrepler bu zamanı iyi değerlendirin.


Kişisel doğum haritanızın aldığı etkileri daha detaylı olarak merak ediyorsanız lütfen linke tıklayınız.


28 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page