top of page
  • Writer's pictureSelin Burat

Yükselen Boğa Burçları ve Boğalar


· Çok çalışacağınızı kabul edin ve oyunu kuralına göre oynayın

· Bir başarı hikayesi yazmak hedeflerinizi ciddiyetle belirleyin

· Ciddi bir taahhüt altına gireceğinizi bilin…


Yükselen Boğa burçları için Satürn 22 Mart’ta kişisel doğum haritalarında 10. eve geçiş yaptı. Bundan önce bu alandan geçişi 26 yıl önceydi. Daha önce de belirttiğim gibi Satürn bir şey kurmak, sistem oturtmak ve disiplin ile ilgilidir. Geleceğin düzgün bir yolda kurulması için çalışır. Dolayısıyla dersleri aldıysak da güzel bir gelecek kurmak için yardımcı olur.


10. ev de yine Satürn’ün kendi evlerinden biri, kariyer evi. 🤯 Bu dönem yükselmek için, hedeflerinize ulaşmak için yeni yöntemler bulacağınız bir dönem olacak. Artık kariyerinizle ilgili ciddi düşünceler üretme zamanı geldi. Ve dahi ciddi girişimlerde bulunmanız gerekecek bir zamandasınız. Tabii burada Satürn Kova’da olduğunda birden fazla yöntem bulmanız olasıdır.


10. ev taahhüt etmekle ilgili, statünüz ve sizi yönetenlere, patronlarınıza ve size bir takım kapıları açacak olanlara nasıl göründüğünüz ile ilgili. Bu kısım önemli çünkü bu kişiler aynı kapıları kapatmak isteyenler ve buna kaadir olanlar da olabilirler. Yani dışarda sizin hakkınızda dolaşan tüm laflar buranın konusu, şan şöhret hep buranın işleri. Öyle ünlü olmanıza gerek yok. Sizi tarif ederken kullandıkları sıfatlar buranın konusu ve bu konu 2-3 sene etrafta dolaşacak diye düşünün ve ona göre hareket edin. Bu süreçte güvenilir, ciddi ve disiplinli👩‍💻 bir görüntü vermek önemli olacaktır.


Bu dönemde işler yolunda giderse statünüzle ilgili ödüllerinizi toplarsınız. İşinizle ilgili daha fazla tanınma, terfi elde edebilirsiniz. Bu süreçte sorumluluklarınızın artması kaçınılmaz olacaktır. Bu sorumluluklar işle ilgili, kişisel veya finansal olabilir. Hayat bir süre sizi sıkıştıracak gibi düşünebilirsiniz. Kendisi çalışmayanlar eşleri vasıtasıyla statü kazanabilirler. Bu zamanda evlenerek👰 statü elde etmek de olasıdır. Tabii bunların tam tersi de her zaman mümkündür. Evlilik de uzun süreli bir taahhüt neticede.

Şimdi bu dönemde önemli sorunlar yaşıyorsanız önceki ders zamanlarında eksik yaptığınız durumu bulup çözmek üzere çalışmak sizi kurtarabilir. Çünkü Satürn bizi bu dersi öğrenene kadar bırakmayacak. O nedenle derinlemesine düşünerek hatanızı bulun ve düzeltin derim.


Bu dönemde ciddiyet bekleyen partnerler için hedeflerini sağlayamıyorsanız. Sizden ayrılmaları da kaçınılmaz olacaktır. Yani güzel kardeşim hazırla şu tek taşı 💍


Neticede Satürn en tepeye çıkıp parlamanı istiyor sevgili okur! Ama kimse bunun kolay olacağını söylemedi.


Kişisel doğum haritanızın aldığı etkileri daha detaylı olarak merak ediyorsanız lütfen linke tıklayınız.


15 views0 comments

Recent Posts

See All

Yorumlar


bottom of page