top of page
  • Writer's pictureSelin Burat

Yükselen Terazi Burçları ve Teraziler


· Kendi başarı hikayenizi yazma zamanı

· Gönül işlerinde ciddi ilerleme

· İçinizdeki çocuğun şifalanması

Yükselen Terazi burçları için Satürn 22 Mart’ta kişisel doğum haritalarında 5. eve geçiş yaptı. Bundan önce bu alandan geçişi 26 yıl önceydi. Daha önce de belirttiğim gibi Satürn bir şey kurmak, sistem oturtmak ve disiplin ile ilgilidir. Bu dönem gönül işleri ve bizi mutlu eden konuları, hobilerimizi, bizim yaratıcı tarafımızı düzenleme üzerine disiplinle çalışma zamanıdır.


Hah işte bu dönem bu konular üzerine bu derece çok düşününce insanın yaşam sevincinde zaman zaman azalmalar görülebilir zira Satürn pek de eğlenceli bir karakter değil. Ama size ruhunuzun derinliklerinde sizi en çok mutlu eden şeyi bulabilmeniz için yardım edecektir. Belki de neden hoşlanmadığınızı bulmanız ve bunun yarattığı yaraları sarmanız için fırsatlar verir. Aslında geçmişe bir dönüp sizi yaralayan şeyleri bulup hayatınızdan bertaraf etmenizi sağlayabilir. Yalnız işte bu kısım önemli siz bunu güle isteye yapmazsanız bu durumları sizle yaşatarak bir çözüm bulmanızı ve aşmanızı sağlamak isteyecektir. Kendinizi olduğunuz gibi yeterli görmeniz, onaylamanız için yaşanacak bir takım olaylar silsilesi ile karşılaşmak mümkündür.


Bu ev aynı zamanda çocukları da temsil eder dolayısıyla bir bebek 👶 veya bebek sahibi olmayı planlama zamanlarını da işaret edebilir.


Aynı zamanda gönül işlerini de temsil ettiği için bu konularda ciddileşmeler getirmesi muhtemeldir. Sağlam ilişkileri güçlendirirken, çok sağlam olmayanları bitirecektir. Veya gelecek vadetmeyenleri sonlandıracak da denilebilir. Evlilik 💍 teklifleri gelebileceği gibi tam tersi boşanmalar da bu dönemler denk gelebilir.


Bizim yarattıklarımızı temsil ettiğinden hobi olarak başlanan bir işin ciddiye binebileceği gibi bir imkan ortaya çıkabilir. Aynı zaman şan şöhret evi olduğundan sizi bu konuda meşhur da edebilir.


Kişisel doğum haritanızın aldığı etkileri daha detaylı olarak merak ediyorsanız lütfen linke tıklayınız.


25 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page