top of page
  • Writer's pictureSelin Burat

Yengeç ve Yükselen Yengeçlere Etkisi


YENGEÇ


Önümüzdeki birkaç hafta statünüzü sağlamlaştıracak olalar meydana gelecektir. İkili ilişkilerde önemli değişimler olması mümkün.(evlilik/boşanma vb). İşle ilgili ilişkilerde parlamanız beklenir. Yeni bir söz konusu olabilir. Bekarlara iş ortamından bir sevgili gelebilir.

LAN

Toplayın bavulları seyahat zamanı geldi. Daha mutlu bir dönemde olduğunuzu söylemek mümkün. Biraz patavatsız olma ihtimaliniz var, doğruyu söyleyeceğim derken kırıcı olmamaya özen gösterin. Yabancı kültürlerden, genelde beğenirim dediğiniz tipten farklı tipte birine ilgi duyabilirsiniz. Veyaaa şu yukarda bahsi geçen seyahatte yeni biriyle tanışabilirsiniz. Yüksek öğrenim, veya mesleki bir eğitim için karar vermek adına uygun zaman.


#astroloji #venus #venuskocburcunda #astroaşk #ilişkiler #ilişkiharitasıyorumu #sinastri #astrolog #burçlar #burcyorumu #koçburcu #boğaburcu #ikizlerburcu #yengeçburcu #aslanburcu #başakburcu #teraziburcu #akrepburcu #yayburcu #oğlakburcu #kovaburcu #balıkburcu #astrolojikyorum #günlükastroloji #gökyüzündeneleroluyor #astrogezenti

21 views0 comments
bottom of page