top of page

Hizmetlerim

Yaklaşık 17 senedir astroloji ile ilgileniyorum.

Öncelikle günlük, haftalık veya aylık burç yorumu yazabilirim. Bundan çok da mutluluk duyuyorum. Neredeyse her gün köşeme oturur, tıkır tıkır yazımı yazarım :) Sizler de Instagram hesabımdan okuyabilirsiniz.

Bu sitede biraz daha fazla yazı olmasını planladım. İlgili haftaya ait gökyüzü olaylarını anlatabilirim. En bilinen örnekleri Merkür retrosu, yeni ay/ dolunay yazıları olabilir.

 

Bu site sayesinde en fazla yapmak istediğim kişilerin astrolojiyi en azından temel düzeyde kullanabilmelerini sağlayacak yazılar yazmak. Şu anda bir astroloji haritasına sahip olmak dünyanın en kolay şeyi. İnternete girip doğum yeri, tarihi, saati gibi bilgileri girdiğinizde anında haritanız ortaya çıkıyor. Ben de istiyorum ki, gerçek haritalar üzerinden örneklerle haritaların minik minik yorumlarını yapabilmenizi sağlayalım. Hatta en ilgi çeken kısım, ilişki ve uyum yorumları, kişilerin bu kısımları değerlendirmelerini sağlayacak küçük taktikler de verilebilir. 

 

Danışmanlık alanında size nasıl yarar sağlayabilirim sorusunun cevabı ise;

Öncelikle insanın kendini tanımasını, önündeki potansiyelleri anlamasını sağlayacak olan Kişisel Doğum haritası yorumu.

Yıllık doğumgünü haritası ile doğumgünüzden itibaren önünüzdeki bir seneyi nasıl geçireceğinizi yorumlayabilirim.

En heyecanlısı İlişki Astrolojisi, iki kişi arasındaki ilişkinin nasıl olacağını, ilişkinin güçlü veya zayıf taraflarını yorumlayabildiğimiz sinastri tekniği. Tavsiye ederim...

Bir de ayrıca Eğitimler veriyorum. Temel Astroloji Eğitimi, Orta-İleri Astroloji, Rune Eğitimi ve son olarak da Ogham Eğitimi.

Astroloji'de doğum saatiniz çok önemlidir yükseleni bulmak ve diğer evleri, yani hayatınızı konularını sembolize eden evlerin yerlerini bulabilmek için kullanılır. bu da yapılan yorumların doğruluğu için elzemdir. Bilinmeyen doğum saati bulmak için  rektifikasyon denilen bir teknik kullanarak, geçmiş önemli olaylardan yola çıkarak doğru saati buluyorum.

Evlilik, nişan gibi önemli tarih bulma, bu çok keyifli bir çalışma bir nevi anlaşmadır ve bu anlaşmanın uygun zamana gelmesi uzunluk ve mutluluk için çok önemlidir.
 

bottom of page