top of page
  • Writer's pictureSelin Burat

İkizler Burcunda Yeni Ay22 Mayıs’ta saat 20:38’de 2 derece İkizler burcunda yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ayın bir sürü konusu var. 🤩 İletişim kurmakta en hevesli olmamızı sağlayacak Yeni Ay, İkizler burcunda olandır. Bence güzel bir Yeni Ay, elbette dikkat edilmesi gereken taraflar var. 🙄Mesela Yeni Ay’ın, Mars’tan aldığı sert tekme yok mu, ahhh işte o. Ona çok dikkat etmek lazım. İsteklerimizi söylemekten hatta karşımızdakinin suratına savurmaktan kendimizi alamayacağımızı gösteriyor. 🥊 Öfke kontrolü bu Yeni Ay’ın en önemli mesajlarından biri. 🤐Dilimize dikkat etmek önemli, çok kırıcı olabiliriz. Zaten benbilirimci Yay, Yeni Ay’ın yükselenine oturmuşken lütfen sözlere dikkat! Yeni Ay İkizlerin tüm zıtlığını içinde barındırıyor. Yeni Ay, Pleides takım yıldızı üzerinde zıtlıkların temsilcisi, kalp ve zihin arasındaki kararsızlık. Aydınlık ve karanlık, gölge tarafların görünür olması ve böylece karanlık taraflarımızı şifalandırmak için iyi bir zamanı gösteriyor. Bunun dışında Yeni Ay, başlangıçlar için fırsatlar da barındırıyor tabii. 🍀 Yeni sayfalar…


Herkesin dilindeki retro Venüs ve Merkür kavuşumunu unutmamak lazım. 🚫Özünde pek sevdiğimiz bir gökyüzü konumu olmasına rağmen, Venüs’ün Retro oluşu ve Neptün işleri biraz karmaşıklaştırıyor. Yetmezmiş gibi bir de Neptün’den gelen kafa karıştırmada dünya markası etkiler hayatımıza giriyor. 🤯 Hem Merkür hem de Venüs kendisiyle zorlu bir etkiye girince hem Merkür hem Venüs Retro gibi düşünün. İşleri halletmek için kendimize zaman vermemiz gerekli. Bence yeni ay için daha da önemli durum bizi biraz topraklayacak, denge getirecek Satürn olumlu açısı, en azından bu içe dönüş zamanında ne istediğimizi anlamak ve uğurda harekete geçmek için bize yardımcı olacaktır. Merkür- Neptün’den bir sorun çıkarsa Allah’tan Satürn var da ayaklarımızı yere değdiriyor diyeceğiz. 🙏 Mantıklı hedefler koyup onları takip etmek önemli olacaktır. Hatta bizi koruyacak tek şey bile olabilir. Lütfen mevcut hedeflerinizi ve onlarla ilgili ne hissettiğinizi iyice düşünün. Verdiğiniz kararları da devam ettirme disiplinini mutlaka sağlayın. İlerleme yavaş olabilir ama Satürn gereken sabır ve sürdürme gücünü verecektir.


Bu zaman aceleyle karar vermeye çalışmak ya da kararsızlık içinde kaybolmak yerine biraz yavaşlayıp sakince akışa teslim olma zamanı. Hiçbir şeyi aceleye getirmeyin. Zira bu 15 gün hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. Özellikle ilişkiler ve para konusunda aslında durumun şimdiye kadar sandığınızdan çok farklı olduğunu anlayabiliriz. 🤨 Ayrıca aldatılmalara, dolandırıcılık, hırsızlık, yalan konularına karşı açıkgözlü olmanın önemini özellikle aklımızda tutalım.


Bakınız Yeni Ay ikizlerde, Venüs Retro İkizlerde ve Merkür e kavuşum halinde, bu isi de sis pus getiren Neptün’le çatışma halindeler, lütfen dedikodu yapmayın. 🥶 Konuyla alakanız yokken işler size patlar. Sonra söylemedin, uyarmadın olmasın.😂


Ve tabii aynı nedenle eski sevgililerin dönüşü beklenmeli, hatta yeni sevgili adayları da çok olacaktır. Aklımız bizi bir tarafa, kalbimiz başka bir tarafa çekiştirebilir. Burada eskiler için öz değerimizi destekliyorsa ve içimizde iyi bir his var ise yavaş ve dikkatli duruma bakıyorduk. Çünkü haritalar destekliyorsa sakin, güzel kelimelerle yapılacak bir iletişim ilişkiyi tamir edebilir. 🥰 Yeni adaylar için ise yavaştan alıp, tanıyıp Retro zamanından sonra bir ilişki kurma yoluna gitmeyi tavsiye ederim. Ama tabii doğum haritanızda Venüs’ünüz Retro ise zaten yollar açık durmayın.🥳


Günlük rutinimize hareket gelecektir. Ticaret canlanacaktır. İkizler konuları günlük rutinde hareketlenir. Alışveriş, kısa seyahatler, eğitimler, medya konularında yeni başlangıçlar yapılabilir. Sabit yıldız Alycone ile olan kavuşumu Yeni Ay’da tarımı destekleyebilir.

İkizler burcunda yeni ayın yükselen burçlara göre etkileri


Koçlar


Yakın çevre kardeşler ile olan sorunlar ayyuka çıkabilir. 😤 Öfkenizi kontrol etmek çok önemli olacak, yapabilirseniz eğer kuvvetli bir iletişim ile sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Konuşmadan önce, düşünün. Anlaşmalara, internet alışverişlerine dikkat edin.


Boğalar


Maddi konularda yeni başlangıçlar yapmaya açık olabilirsiniz. Ancak ödemeler de çıkabilir. 💸Biraz daha esnek olmaya çalışmanızda fayda var. Ayrıca yardıma ihtiyacınız olduğunda bunu söylemekten çekinmemeye çalışın.


İkizler


Yeni ay burcunuzda gerçekleşiyor. Görüntünüzü değiştirmeyi çok istersiniz ancak dikkatli olmak önemli Venüs retrosu var çünkü. Sonuçlardan memnun olmama riskine karşı ertelemenizi öneririm. Çokça geçmiş sevgili akını olabilir.🥰😍🤪


Yengeçler


Oldukça içinize döndüğünüz bu dönemde doğrudan atılımlar yapmak yerine yapacağınız atılımları planlamak daha önemli olacaktır. Manevi konulara eğilmek rahatlatır. Yoga, meditasyon, dua iyi gelir. 🧘‍♀️Sizden saklanan olayların asıl içeriği önünüze gelebilir.


Aslanlar


Sevgili Aslan henüz bu korona bitmedi. Evde sıkıldınız, dışarıya dönmek, dostları görmek istiyoruz ama dikkatli olun lütfen. Dostlarınızın iç yüzünü göreceğiniz zamandasınız. 🧐Sosyal çevreyi değiştirmek için girişimlerde de bulunabilirsiniz. Parlamayı unutmayın, içinizdeki lideri saklamaktan vazgeçin artık.🌞


Başaklar


Toplumsal statü, kariyer konularında yeni başlangıçlar mümkün. Ne zamandır beklediğiniz ertelenen iş fırsatları gelebilir. 👊İlişkilerde çekişmeler yaşanabilir. Sağlıklı ilişkiler kurmak için gücünüzü ortaya koyun ve lütfen konuşun.


Teraziler


Yer değiştirmeyi çok içten isteyebilir ve bu konuda adım atabilirsiniz. 🙋‍♀️Yurt dışı ile bağlantılı işler yapmaya başlayabilirsiniz. Yüksek öğrenim ile ilgili ani başlangıçlar olabilir.


Akrepler


Sizi değiştirecek, dönüştürecek yeni biri yapacak bir olay ya da haber yaşamanız mümkün. Ortak mallar ile ilgili olumlu gelişmeler mümkün. İlişkilerde sınırlarınızı ortaya koyma zamanınız gelmiş olabilir.🙄


Yaylar


Geçmiş ilişkiler tekrar gündeme gelebilir. Benbilirimci söylemlerden kaçınmak çok önemli. Söylediklerinize de dikkat dedikodulara karışmayın. 😬🤐Her duyduğunuza inanmayın. Başka kaynaktan teyit edin, kullanacağınız bir bilgi ise. Aldanmalara dikkat edin.


Oğlaklar


Sağlığınıza dikkat etmekte fayda var. Eski bir durum nüksedebilir. 🤕İş yerinde dedikoduya karışacak bir tip olmamanıza rağmen bir sinir anında söylediklerinize çok dikkat etmeniz gerektiğini belirtmek isterim. Onun yerine hedeflerinize giden yolda olduğunuz yeri değerlendirmek, güncellemeler yapmak için uygun zaman.


Kovalar


Yeni aşklara açık ama riskli hareketlerden uzak durma zamanı. Yeni aşklara da balıklama atlamaktansa yavaş yavaş tanımaya çalışmanızı tavsiye ederim. 🥰 Para konusunda da risk almayın, ve harcamalara da dikkat etmeniz gerekebilir. Yaratıcılığınızın oldukça arttığı bir dönem. Yeni hobiler gelebilir. Bebek sahibi olmak da isteyebilirsiniz. 🤰Planlanmayan beklenmedik gebelikler de olabilir.


Balıklar


Mars burcunuzda sonunda üzerinizdeki ataleti atabileceksiniz, diyebiliriz. 🤩Ama fazla enerji de söylemlere öfke katabilir. Bir de yeni ay biraz daha yavaşlamayı işaret ediyor. Biraz içinizden gelen sesi dinleyerek hareket etmeniz işleri kolaylaştırabilir. Yeni bir ev almak gibi bir başlangıç yapmayı isteyebilirsiniz. bu işi Retro sonrasına bırakmanızı tavsiye ederim. Ev içerisinde tamirat yenilemeler için daha uygun zaman. Aile ile ilgilenmek gerekebilir. Aile de geçmişten gelen tartışmalar tekrar ortaya çıkabilir.77 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page