top of page
beautiful woman made of stars, celestial, magical, ethereal.jpg

Doğum Haritası

DOĞUM HARİTANIZ: KİŞİSEL REHBERİNİZ

Doğum haritanız, kişiliğiniz, güçlü yönleriniz, potansiyeliniz ve karşılaşabileceğiniz zorluklar hakkında derinlemesine bilgi sunan bir pusula. elbette bilen biri tarafından okunmalı...

Doğum anınızdaki gezegenlerin pozisyonlarını analiz ederek, kendinizi ve evrendeki yerinizi daha iyi anlama fırsatı sunar.​

Örneğin, 0 derece Aslan burcunda doğduysanız, kendinizi ifade etmede diğer Aslanlara göre daha çekingen olabilirsiniz. Yaratıcı aktivitelerle kendinizi göstermek iyi gelebilirken, rekabetçi ortamlarda zorlanabilirsiniz. Haritanız size bu durumda kendinizi nasıl geliştirebileceğinize dair ipuçları verecektir.

Hayat yolunuzda netlik kazanmak, ilişkilerinizi geliştirmek veya sadece kendinizi daha iyi anlamak istiyorsanız, doğum haritası şahane bir kılavuzdur.

Danışmanlık, doğum haritanız sayesinde, hayatın her alanında, kariyer ve ilişkilerde en uygun zamanları belirlemenize yardımcı olur. Mesela, ilişki göstergelerinin güçlü olduğu zamanlarda yeni ilişkilere başlamak veya yaratıcı projelere odaklanmak daha verimli olabilir. Ancak, bunun size iyi gelip gelmeyeceği haritanızdaki kişisel açılara bağlıdır.​

 

İlginizi çekti mi?

 

O zaman hemen doğum haritanızla keşfedeceğimiz noktalara göz atalım!

tro (6).png

Kişisel Bilinç ve Farkındalık

Doğum haritası, kişisel özelliklerinizi, güçlü ve zayıf yönlerinizi anlamanızı sağlar.Kişisel gelişiminizi yönlendirmek için harika bir araçtır. 

tro (7).png

İlişkiler ve
Sosyal Bağlar

Sosyal ilişkilerinizi ve romantik bağlarınızı daha iyi anlamanızı sağlar. Hangi ilişkilerin size iyi geleceğini ve hangi dinamiklerle çalışmanız gerektiğini gösterir.

tro (5).png

Önemli Gün 
Analizi

Hayatınızdaki önemli olaylar ve kararlar için en uygun zamanları belirlemenize yardımcı olur. Geleceği planlarken astrolojik rehberlik sağlar.

tro (2).png

Kariyer ve Eğitim

Doğum haritası, kariyeriniz ve eğitim hayatınızda en uygun alanları ve zamanları belirlemenize yardımcı olur. Potansiyelinizi en iyi şekilde kullanmanız için rehberlik eder.

tro (4).png

Hayat Amacı ve Yön

Hayatınızın amacını ve yönünü belirlemenize yardımcı olur. Hangi alanlarda başarılı olabileceğinizi ve hangi zorluklarla karşılaşabileceğinizi gösterir.

tro (3).png

Sağlık ve Zindelik

Sağlığınızı ve zindeliğinizi etkileyen astrolojik faktörleri ortaya koyar. Kişisel bakım ve sağlık planlarınızı daha bilinçli yapmanızı sağlar.

Danışmanlık Süreci Hakkında
tro (8).png
Tanışma
ve
Bilgilendirme

Önce istediğiniz danışmanlığı seçiyoruz. Ardından sizden gereken doğum haritası için doğum yeri, zamanı ve tarihi gibi bilgileri alıyorum.

tro (9).png
Randevu Oluşturma
ve
Ödeme

Randevunuzu planladıktan sonra danışmanlık bedelinin ödemesini yapıyorsunuz.

tro (10).png
Danışmanlık
ve
Analiz Seansı

Randevu tarihi ve zamanı geldiğinde sizinle birebir zoom üzerinden, kayıtlı olarak görüşmeyi gerçekleştiriyoruz. Kaydı ve haritanızı daha sonra size iletiyorum.

beautiful woman made of stars, celestial, magical, ethereal_edited.jpg

Hadi Başlayalım

Haritanızı keşfetmeye hazırsanız veya başka bir danışmanlık hizmeti almak isterseniz, buradan veya Instagram DM'den iletişime geçebilirsiniz.

  • Instagram

Haritanız için doğum yeri ve saatinizin doğru olması çok önemli. Eğer doğum saatinizi bilmiyorsanız, doğum saatinizi hesaplamaya yönelik ayrı bir danışmanlık gerektiği için doğum saati hesaplama size daha uygun olacaktır.

Teşekkürler
bottom of page