top of page
  • Writer's pictureSelin Burat

Yükselen Koç Burçları ve Koçlar


· Hedef belirleyip yeni bir gelecek yaratma zamanı.

· Doğru düzgün ve kalıcı dostluklar kurma ve olanları daha derinleştirme zamanı


Yükselen Koç burçları için Satürn 22 Mart’ta kişisel doğum haritalarında 11. eve geçiş yaptı. Bundan önce bu alandan geçişi 26 yıl önceydi. Daha önce de belirttiğim gibi Satürn bir şey kurmak, sistem oturtmak ve disiplin ile ilgilidir. Geleceğin düzgün bir yolda kurulması için çalışır. Dolayısıyla dersleri aldıysak da güzel bir gelecek kurmak için yardımcı olur. 🥰


11. ev Kova burcunun evi, yani Satürn’ün de kendi evi. Bu ev dost çevremizi, gruplarımızı, dernekleri sembolize edebileceği gibi. Yenilikçi yaklaşımları ve girişimleri de ifade eder. Hedeflerimiz, hayallerimiz, isteklerimiz hep buralarda dolanır. Satürn disiplin ve çok çalışmak demek ya o nedenle size bu hayallerin gerçek olması için çalışmak gerektiğini söyleyecektir. Bu durum da sizin çok çalışmanız demek olur kısaca. Bir hedefiniz var ise bu konuda da bir görüş oluşturup üzerine çalışmaya başlarsanız Satürn size bir takım fırsatlar da sunabilir. Sanıldığı kadar kötü biri diil yani aslında. Sadece çok çalışma ve disipline takmış biraz.


Bu aşamada dostlar bize çok yardımcı olabilir. Yine 11. Ev nedeniyle sadece dost değil. İşte gruplar tanıdıklar genel çevre kast ediliyor. Hatta Satürn, hedeflerinize ulaşmanız sağlayacak etkileyici ve muhtemel kalıcı arkadaşlıklar da armağan edebilir bu dönemde. Tabii muhtemel bu kişiler biraz daha bizden yaşlı, tecrübeli veya disiplinli ya da otoriter olabilirler. Bizi düşünmeye sevk edecek fikir karşıtlıklarına da sahip olabilirler. Satürn, kendiniz nasıl insanlarla çevrelediğinizi, altüst edecektir bu dönemde. Bir kaç dost kaybedebilirsiniz. Üzülmeyin kalıcı olan dostluklar edinmenin tam zamanı. 😁 Satürn sayıya bakmaz öyle, doğru dürüst size uygun dostlar kalıcı olacaktır. Ama sonuçta dünyanızı 🌎 daha güzel bir hale getirmek için neler gerektiğini size düşündürtecek kapasiteleri olacaktır. İşte sonrası yenilikler icatlar. İcat çıkarmayın demeyeceğim. Bu dönem icat çıkarma dönemi çünkü hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.


Hedeflerinizi ciddiye alın, doğru düzgün yöntemlerle detaylı ve uygulanabilir olarak planlayın. Zira önümüzdeki 2,5 onlar üzerinde çalışacaksınız. 👊 Kendinize yeni bir gelecek yaratıyorsunuz.

Kişisel doğum haritanızın aldığı etkileri daha detaylı olarak merak ediyorsanız lütfen linke tıklayınız.


23 views0 comments

Recent Posts

See All

Kommentarer


bottom of page