top of page

Johnny Depp - Amber Heard astrolojik olarak bu savaşı kim kazanır?Efenim bugün, bir İkizler olan efsane Johnny Depp ve Boğa burcu eski Amber Heard ilişkisini astroloji bakış açısıyla yorumlamak istedim. Hakikaten abla hakkında yazacaklarım yanlış anlaşılmasın şahsen ben de bir Boğa burcuyum ama haritadan haritaya fark var. Tek bir burçla tanımlanabiliyor olsaydık dünya üzerinde 12 tip insan olurdu.😊


Tüm dünya, 22 yaş farkla Holywood’un çılgın adam kategorisinin en üst sıralarında yer alan Johnny Depp ve açıkça biseksüel olduğunu ifade eden Amber Heard evlendiklerinde şaşırmıştı. 😳 Boşanmaları da oldukça olaylı olmuş, Heard, kocasının kendisini dövdüğünü iddia etmiş. Ve yılların efsanesini rezil rüsva etmişti. 🙄 Yazık adamın elinden en iyi rollerinden Karayip Korsanlarının yeni çekimindeki rolü bile gitti. Amaaa dün çıkan bir kayıt, aslında kadının adama vurduğunu itiraf ederken çekilmiş. Taş gibi Johnny Depp’in hakkını yemiş kötü kadın Müzeyyen! 😤Şimdi ilk olarak ikisinin haritalarına bir bakalım. Öncelikle nasıl olmuş bu iş, nasıl bir araya gelmişler?


Johnny Depp, Hava grubunundan İkizler burcu olmasına rağmen haritasında birçok toprak öğesi var. Hatta haritasında bulunan en güçlü öğe de Toprak. Bu nedenle Toprak grubu kadınlara çekilmesi doğal. Eski eşi Vanessa Paradis de, süpermodel sevgilisi Kate Moss da toprak grubu olan bir burçtan, Oğlak burcunda doğmuş. Bir tek Wynona Ryder hiç toprak öğesi bulunmayan bir haritaya sahip.

Haritasında kadın anlayışını sembolize eden Venüs Boğa burcunda. Estetik anlayışının yüksek, sanata eğilimli olması yanı sıra Toprak grubu özellikle Boğa kadınlarına çekilmesi beklenir. Diğer bir kadın ve anneyi sembolize eden öğe ise Oğlak burcunda dolayısıyla ikinci eşini Oğlak, üçüncüyü Boğa burcundan seçmesi hiç de beklenmedik değil. Muhtemelen kendini Toprak burcu kadınlarla rahat hissediyor. İkizler uçarı bir burçken, Toprak grubu kadınları ayaklarının yere daha basmanı teşvik ediyordur. Ama Amber Heard’e duyduğu ilgi sadece buradan gelmiyor.


Her ikisinin de Venüs’leri aynı derecede, bir kadın olarak Depp’in içerlerde bir yerlerde saklı kalan alıcılık, ruhun beslenmesi, yaratıcılık, empati gibi dişil özelliklerine ulaşmasını sağlamış olmalı. Yani muhtemelen kendisinin dişi versiyonunu bulmuş gibi hissetmiştir. Sanki odada başka kimse yok da ikisi varmış gibi. Çok aşık olmak için bir sebep değil mi bu…😍 Tabii bir de Kadının burcu Boğa, Venüs’ü güzellikten sorumlu bakan tarafından yönetilen burç, Venüs’ü Boğa, ve Ay burcu da bir başka Venüs’ün yöneticisi olduğu burç olan Terazi. Çok güzel olması kaçınılmaz yani.🤷‍♀


Ayrıca Depp, Venüs – Merkür kavuşumuyla doğmuş biri. Kesinlikle çok tatlı dillidir. Bir erkek için tam bir Don Juan özelliği. Dolayısıyla Merkürü ve Amber’ın Venüs’ü de üst üste gelmiş oluyor. Keyifli sohbetleri olmuştur, mutlaka. Heard aklının çalışma şeklini çok çekici bulmuş olmalı.

Bence aralarında aşk olmasının en önemli sebeplerinden biri de erkek haritasında kadını gösterebilecek diğer öğe Johhny Depp’in Ay’ının, ve kadın haritasında erkek anlayışını gösteren Heard’ün Mars’ının Oğlak burcunda üst üste gelmiş olması ikisi de ilk karşılaşma itibariyle birbirlerinde oldukça etkilenmişlerdir. Bu arada Amber Heard’ün çok hırslı, çalışkan ve yüksek enerjili biri olduğunu söylemek çok mümkün. Ancak belli zamanlarda hakikaten dünyadan elini eteğini çekip başka bir dünyadaymış hissine sahip oluyordur. Bu bağımlılık potansiyeli verebileceği gibi. Hayallerini mutlaka elde etme gücü de verebilir insana. Hırslı derken Johnny Depp’ten sonra Elon Musk ile çıkan abladan bahsediyoruz. Olmuş biraz hırs, belki birazdan fazla bile denilebilir. Neyse onlar başka bir yazının konusu biz geri dönelim.


Bu arada Amber Heard’ün hırs, tutku vs sahibi olması sadece buradan gelmiyor. Haritasında Güneş-Pluto karşıtlığı önemli bir yer tutuyor. Kontrolü yüksek, kuvvetli manyetik bir karakter verdiği gibi oldukça travmatik bir bilinçaltı olması beklenir.


Ama tabii Allah karşısına en az kendisi kadar travması ve karakteri kuvvetli hatta yüksek öfke yaratan Pluto-Mars-Uranüs kavuşumlu haritasıyla hiç de yabana atılamayacak, Johnny Depp’i göndermiş. Üstelik de Amber Heard’ün eli sopalı Satürn’ü, Johnny Depp’in bu kuvvetli üçlüsüne kare açı yapıyor. İşte muhtemelen olanların tüm sebebi bu. Her ikisi de güçle ilgili bir ders almak için bu durumu yaşamışlar. Bir nevi güç savaşı ama her durumda bir şey öğrenirler. Heard’ün Satürn’ü bu patlamak isteyen öfke enerjisini tutmasına neden olmuştur. Ama bir Uranüs bir Pluto Satürn’den çok çok daha güçlü. Ben bu haritaya ilk baktığımda, Johnny Depp gerçekten yapabilir ya diye düşünmüştüm. Zaten kız küçük pis adam hissi çok kuvvetle içimden çıkmıştı.🙈


Aslında Johnny Depp’in kendi Satürn’ü de 7. Evde hep evlilikten bir şey öğrenecek demek. İlişkiler açısından zorlu bir durumdur. Üstelik de burada bu Satürn hem kendi hem de Amber Herad’ün Venüs’üne kare açı yapıyor. Yani bu adam kadınları sınırlamak, değiştirmek, kontrol etmek ister. Tabii korumacı da olabilir. Duygularını ifade etmekte zorluk, zaman zaman soğuk olmayı da getirebilir. Bu açı hakikaten ilişkiler açısından zorlayıcıdır. Yani daha yumuşak bir açı olsa, sorumluluk duygusunu arttırdığı için evlilik- uzun soluklu ilişkileri destekler denilir. Ama zorlayıcı olanlar ayrılıklara göz kırpar. Heard bu evlilik içinde nefes alamadığını hissetmiş olabilir. Fazla baskı altında kalmış hissetmesi doğal. Bir de Heard’ün hayatında denge çok önemli Ay burcu Terazi olmadığında huzuru dengeyi bulmak için neler yapabileceğinin sınırı olmayacaktır. Ki olmamış işte…


Gelelim evlilik günlerine 3 Şubat 2015

Merkür retrosunda evlenmişler. Diyorum diyorum da, kimselere anlatamıyorum. Yapmayın etmeyin. Şu tarihler için bir bilene danışın diye 😬 Boşanma davası açılmadan bir hafta önce Heard morluklarını göstererek dava açacağını söylemişti. İşte o esnada da Merkür geri gitmekteydi. O nedenle diyoruz ki Merkür geri giderken başlayan konular yine Merkür geri giderken tamamlanır.


Evlilik günü aslında güzel bir açı Ay-Jüpiter şans açısı, Depp’in haritasındaki güneşine ve şu öfke patlama vs güç kuvvet üçlüsüne olumlu açı yapıyor. Çok iyi hissetmiştir kendisini akışa bırakmış ve konforlu bir durum. Enerji çoğalmış kolayca hareket etmişlerdir. Gerçi Jüpiter de Retro hareketinde.


Venüs, Mars ve sisli durumları yaratan Neptün Johnny Depp in 7. Evinde. Aldanma, aldatılma, karşısındaki kişiyi olduğundan farklı görme gelecektir. Dikkatli olmak önemli.


Boşanma Davası 23 Mayıs 2016 Amber Heard açıyor.

Boşanma davası açıldığındaki Satürn, evlilik haritasının Güneş’ine açı yapıyor. Bu zaten evliliğin nev’inde bir değişim getirir. Her zaman kötü olmasına gerek yok. Örneğin çocukları da olabilirdi. Onlarda bu şekilde gelişmiş elbette başka etkilerle de birleşince... Bu arada adam için zaten çok kötü zaman. 3 gün öncesinde annesini kaybediyor. Yas zamanı karısı boşanma davası açıyor. tam bir pis kadın!🤢


Bu da pek sevimsiz bir dava açılış zamanı. Mars Yay burcunda Retro. Bunun Amber Heard’ün zararıyla biteceği daha açarken belli. Üstelik de o Mars, Güneş- Venüs kavuşumuna karşıt durumda. Bu arada Boşanma davasının açıldığı zaman Satürn hem Johnny Depp’in hem bilinçaltını, anneyi (ki yasta o nedenle) ve kadınları sembolize eden Ay’ına hem de iyi niyet, olumlu düşünme konularını kaptanı Jüpiter’ine kare yapıyor. Aşktan uyanmış kendine gelmiştir. Amber Heard’ün Güneşi Johnny Depp’in haritasının tam tepe noktasına geliyor. Yani kariyerini, statüsünü sembolize eden noktanın üzerine. En başta adamın kariyerinden etkilenmesine neden olan bu etki, şimdi kariyerini bitirebilir. Zaten açtığı dava ile ilk etapta bitirdi. Tabii bu davaya karşılık Johnny Depp in de 50 milyon USD lık bir iftira davası var. Aslında bu davalardan kazanacak kimse yok gibi. Zaten Amber Heard’ün an itibarı ile Uranüs’ten çok zorlayıcı etkilerle cebelleşen bir haritası ve finansal konuları temsil eden Venüs’ün de hem Satürn’den hem de Pluto’dan gelecek bir zorlayıcı etki altında oluşu var. İki taraf ta kötü etkilenecek diye düşünüyorum, ama Amber Heard çok daha fazla.


8,925 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page